fbpx

Tagged: банана

banani 0

Светски хит: Јапонска диета со банани која трае 7 до 12 дена – го забрзува метаболизмот и ги топи килограмите!

За појадок треба да конзумирате една банана, а максималната дозволена количина се четири банани секое утро. Останатите оброци треба да бидат лесни, помали и почести. Посебно строги правила за остатокот од исхраната во текот...