fbpx

Tagged: врска

ljuboven broj 0

Нумерологија: Со вашиот љубовен број пронајдете ја вашата сродна душа

Дали сте создадени еден за друг? Каква ќе биде вашата врска? За да добиете одговор на овие прашања искористете го знаењето на нумерологијата. Пресметајте го вашиот љубовен број За да можете да го пресметате...

par koj se guska 0

Врските на далечина во замкaта на интернетот

За среќа, времето на гулабите писмоносци е минато, па денес пораките пристигнуваат со брзина на светлината. Болката поради разделба е ништо во споредба со среќата при повторна средба – пишувал Чарлс Дикенс, нудејќи утеха...

0

Ако одговорите ‘да’ на едно од овие прашања, вие сте во врска од навика!

Ниту една врска не е совршена, но тоа не е изговор за да имате пониски стандарди. Вашата среќа е она што е најважно без оглед на тоа колку се грижите за партнерот или го...

0

Совршен маж постои! – Ако вашиот маж ги поседува овие особини вие сте најсреќните жени!

Совршениот маж не само што е ваша најголема поддршка и знае да ве утеши со убави зборови, туку и ги превзема работите во свои раце кога тоа е потребно! Секоја жена бара различни квалитети...

zena i maz 0

Не ве привлекуваат згодни фраери? Можеби сте сапиосексуалка…

Висок, црн и згоден се често зборови со кои жените го опишуваат својот маж од соништата, но за некои жени тоа не значи апсолутно ништо. Нив ги привлекува нешто друго, што е поважно подоцна...

futrola za mobilen 0

Оваа футрола за мобилен со веренички прстен е одлична алатка за да го снимите запросувањето

Оваа футрола за мобилен телефон е совршена за мажите кои сакаат да ја запросат својата партнерка и тоа да го споделат на Инстаграм. Рокшок го крие вашиот веренички прстен и во исто време го...

0

Еве што треба да облечете на прв состанок за да ја импресионирате девојката

Без разлика колку пати сте биле на прв состанок, кога треба повторно да одите, ќе се согласите дека секогаш чувствувате стрес пред сѐ поради тоа што не го знаете исходот и не знаете што...