fbpx

Tagged: депилација

zenski noze 0

Како да направите домашна паста за депилација

Редовната посета на козметичкиот салон може да ве чини многу пари, па затоа ви претставуваме рецепт за природна паста за депилација, која можете да ја подготвите за само 2 минути. Потребни состојки: 1 шолја...