fbpx

Tagged: дует

duet bryan adams taylor swift 0

Неверојатен дует на Taylor Swift и Bryan Adams

Иако можеби веќе сите сте ја избрале вашата “песна на летото”, сепак дали сте го слушнале дуетот на Taylor Swift и Bryan Adams? Искрено, веруваме дека ќе го смените вашиот избор веднаш. Во ова...

ed sheran i beyonce 0

Првиот дует на Beyoncé и Ed Sheeran е навистина прекрасен

Првиот дует на Ed Sheeran со Beyoncé е веќе официјално промовиран. Британската поп-ѕвезда се здружи со “Queen Bey” за да ја изведи новата верзија на “Perfect” од неговиот албум објавен во Март 2017 година....