fbpx

Tagged: зима

0

Еликсир за здравје за сезоната на грип и настинки

Како што наближува зимата и студените денови насекаде околу нас има луѓе кои киваат и кашлаат: на работа, во јавниот превоз, на улиците итн. Но, оваа природна домашна напивка ќе го зајакне вашиот имунолошки...

0

7 идеални модни зимски комбинации

Дали е возможно да изгледате убаво и модерно во ладните зимски денови? Да, секако дека е возможно! Во прилог погледнете ги комбинациите кои истовремено се шик и соодветни за студените денови. Фармерки + патики...