fbpx

Tagged: пеглање

peglanje 0

Направете спреј кој ја исправува облеката без пегла!

Поголемиот дел од жените без размислување би признале дека најмногу мразат да пеглаат алишта и дека тоа им одзема многу време. Меѓутоа, постои решение кое значително го скратува процесот на пеглање. Откриен е спреј...

peglanje alishta 0

Никогаш повеќе нема да пеглате облека: Домаќинките од Азија ви откриваат неверојатен трик!

Жените од нашите простори, но и ширум светот, поголемиот дел од домашните работи ги извршуваат онака како што тоа го правеле нивните мајки. Тоа е и логично – со оглед на фактот дека пораснале...