fbpx

Tagged: пилешко

пилешко 0

Најсочното пилешко во маринада

Тајната на вкусно и сочно месо е во маринадата. Ви го даваме совршениот спој на вкусови кој сигурно ќе ви се допадне. Состојки: 1 кг пилешки гради 100 мл маслиново масло 2 лажици оцет...