fbpx

Tagged: снешко

0

Видео: Направете сами новогодишна декорација!

Декември полека изминува и Новата Година е полека на прагот. Дојде моментот кој сите со нетрпение го очекуваме, а особено најмалите: украсувањето на новогодишната елка и декорирањето на домот. Оваа година збогатете ја декорацијата...