fbpx

Tagged: ужина

0

Подгответе им забавна ужинка на вашите деца

Погледнете неколку интересни и кративни идеи за лесни и вкусни ужинки за вашите најмили. Изгмечете половина авокадо и размачкајте го на парче леб. Поставете парчиња краставица и црни маслинки за очи, од морков направете...