fbpx

Tagged: уредување

plakar so obleka 0

5 совети како домот секогаш да ви биде суреден: Трикови за чистење од најпознатиот гуру!

Колку работи во вашиот дом сте ги сочувале, бидејќи длабоко верувате дека еден ден ќе ви затребаат? ”Суредување со Мари Кондо” е нова емисија во која главна улога има токму Мари Кондо, најпознатиот гуру...

0

Едноставни совети за да го уредите домот како професионалец!

Средување на гардероберот, накитот или шминките, организирање на полиците со книги, уредување на домот – некои работи едноставно никогаш не завршуваат! Ние ви даваме неколку совети со кои вашиот дом ќе добие целосно нов...

0

Од класични до ултра модерни столови за вашата трпезарија

За да го декорирате стилски вашиот дом треба да издвоите голема сума на пари. Особено голем предизвик е уредувањето на трпезаријата бидејќи тука изборот на маса и столови и не е така едноставен. Сигурно...

0

20 идеи за да го претворите балконот во удобно катче

И најмалиот балкон можете да го претворите во удобно и стилско катче. За многумина од нас, балконот е само место кое го користиме за чување и складирање на непотребните работи. Но, со малку генијалност...