fbpx

Tagged: фризер

shishanje 0

Колку често треба да се шишате?

Сакате да имате долга коса, па веќе со месеци избегнувате да одите во фризерски салон? На тој начин на косата и нанесувате повеќе штета отколку корист. Косата најбрзо расте кога е здрава, а тоа...

obojuvanje kosa so nutella 0

Во овој фризерски салон, користат Нутела за боење на косата и ефектот е неверојатен!

Резултатот од обојувањето со овој чоколаден деликатес на жените со плава коса е навистина фантастичен – косата добива една убава и помалку необична нијанса, а бојата трае две до три недели, па и повеќе…...