fbpx

Tagged: James Corden

osumminata na ocean 0

Објавен првиот трејлер за Ocean’s 8: Sandra Bulock и Rihanna во главните улоги

Warner Bros. само што го објави првиот трејлер за долго очекуваниот филм “Ocean’s 8 (Осуммината на Ocean) кој е воден од тим на женски ограбувачи со висок удел. Sandra Bullock, во улога на Debbie...

peter rabbit 0

James Corden и уште многу други “тотално откачуваат” во трејлерот Peter Rabbit

Sony ја презентираше својата верзија на Зајакот Питер (Peter Rabbit) – акционен хибрид кој ја раскажува класичната приказна за немирното зајаче и човекот кој не може да ги поднесе неговите палавштини. Првиот трејлер е...