fbpx

Tagged: Ocean’s 8

osumminata na ocean 0

Објавен првиот трејлер за Ocean’s 8: Sandra Bulock и Rihanna во главните улоги

Warner Bros. само што го објави првиот трејлер за долго очекуваниот филм “Ocean’s 8 (Осуммината на Ocean) кој е воден од тим на женски ограбувачи со висок удел. Sandra Bullock, во улога на Debbie...