fbpx

Tagged: Sheeran

ed sheran i beyonce 0

Првиот дует на Beyoncé и Ed Sheeran е навистина прекрасен

Првиот дует на Ed Sheeran со Beyoncé е веќе официјално промовиран. Британската поп-ѕвезда се здружи со “Queen Bey” за да ја изведи новата верзија на “Perfect” од неговиот албум објавен во Март 2017 година....